Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pracovna v sestavě dílů z kolekce Sophia oak

Výrobce: PRS
Kód: PRS00228-2022
  • regálová stěna šíře 241 cm, hloubka 25 cm, výška 198 cm/104,3 cm
  • psací stůl výška 198 cm, šíře 105 cm, hloubka 44 cm
  • celková hmotnost 144 kg, počet balíků 7 kusů
  • cena za celou sestavu, regálová stěna a psací stůl
  • materiál laminát, francouzský výrobce
  • doručení naší vlastní dopravou, bez poškození
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
17 657 Kč

Parametry produktu

Barva: Světlý dub
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský

Návod k montáži

Pracovní kout v obývacím pokoji, když potřebujete šetřit místem?

Z kolekcí regálů Sophia od francouzského výrobce žádný problém. V hlavní roli celé sestavy pro vybavení nejen pracovního koutu v obývacím pokoji, ale třeba pracovny jako samostatné místnosti, jsou regály v odstínu světlého dubu v jeho imitaci. Díky široké nabídce minimalistických designů francouzského výrobce i ten nejmenší prostor má šanci na úspěch. Představujeme vám unikátní řešení sestavy regálů a regálu s psacím stolem v jeho prostřední části, kdy získáte nejen pracovní plochu pro svůj laptop, ale i řadu odkládacích prostorů v podobě polic. Regál s psacím stolem je vysoký, ale ne hluboký a tak vám celá sestava i s psacím stolem zabere minimum místa, ale pokryje všechny vaše potřeby.

A pokud přeci jen máte další volný prostor, pak k regálu s psacím stolem můžete pořídit sestavu regály v jedné linii, návrh pracovny, jak vám představujeme právě teď. Vybrat si můžete i z dalších odstínů, třeba bílý, nebo tmavší provedení regálu s psacím stolem a to dub šedý. Originální řešení vašeho malého prostoru od francouzského výrobce.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu