0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel z masivu Space-Jumbo 36-1040-82-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0016-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x170x102
Dětská matrace: modrý 1 dílný potah 90x200
Dětská matrace: zelený 4 dílný potah 90x200

Parametry produktu

Nosnost: pro obě lůžka 100 kg
Prostor na spaní: pro obě lůžka 90x200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Netradiční design patrové postele Space

Nabídka dánského výrobce dětského nábytku z masivu je nejen velmi příjemná, ale také netradiční. Například pro patrovou postel dává výrobce možnost přeměnit dolní lůžko na psací stůl s dvěma lavicemi. A to velmi jednoduchým, rychlým způsobem. Proto je také matrace na dolním lůžku čtyřdílná. Matrace na horním lůžku je v jednom díle. Matrace mají snímatelný potah, údržba je tak velmi snadná. K patrové posteli lze pořídit řadu dekorací, které najdete pod označením Space. Kolekce tak osloví především kluky, k jejichž zájmům patří vše, co se vesmíru týká.

Nabídka dětského nábytku dánského výrobce, to je zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje.


Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Sestavujeme dětský pokoj v jednom tématu

Cílem koncepce zařizování dětského pokoje v kolekci Space, je sladit jeden interiér do harmonického celku. Proto také tak široká nabídka dekorací, které tvoří vlastně dané téma, jako v tomto případě "vesmír". Pro lepší představivost si můžeme uvést příklad návrhu dětského pokoje Space s touto patrovou postelí a jak dokáží dekorace a bytové doplňky zpříjemnit interiér vašim dětem. Co vše pak k patrové posteli pořídíte je už na vás a také dané dekorace můžete pořizovat postupně.

 

Matrace pro horní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace v jednom díle, modrý
snímatelný potah

Matrace pro dolní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace ve čtyřech dílech pro možné využití jako sedáku a opěrky, zelený snímatelný potah

Technické parametry matrací - certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška jednodílné i čtyřdílné matrace 9 cm

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.