Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Space-Basic-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0033-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 209x150x104 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská patrová postel pro malé kosmonauty

Kolekce dětského nábytku z masivu a dekorací Space je tematicky zaměřena na vesmír. Dánský výrobce přináší zcela nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje a to do nejmenšího detailu dle zájmů vašich dětí. S tematikou vesmíru tak můžete pořídit dekorační polštáře, baldachýn, sedací vak, látku kolem lůžek a další a další doplňky. Samozřejmě že v nabídce pro vybavení celého dětského pokoje nechybí ani psací stoly, skříně nebo komody. I pro patrové postele je zde představeno několik designů, nyní nabízíme patrovou postel pro dvě děti se zábranou kolem horního lůžka a lze pořídit i zábranu kolem dolního lůžka. Ano, v kolekci Space najdete i řadu bezpečnostních prvků. K patrové posteli nabízíme rovněž matrace s modrým snímatelným potahem, aby vše v interiéru ladilo.

 

Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro dvě děti

Pokud chcete aby dětský pokoj vašich dětí ladil, byl jednotný, nejlépe vám vyjde vstříc právě nabídka dánského výrobce. Vše můžete zařídit ve třech základních odstínech, bílá pro nábytek a modro zelená pro dekorace. Výběr je velmi široký a možná až překvapivý. Samozřejmě, že kolekce Space není jediná v nabídce tohoto výrobce. Najdete i kolekce zaměřeny na vybavení dětského pokoje pro holky či pro kluky ale s jinou tématikou.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý potah je snímatelný. Pro lůžka potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.