Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Skater-XXL-A20-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00315-2015
18 890 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 150 cm
Šířka: 137 cm
Délka: 209 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel z masivu pro kluky

Kolekce Skater jak už možná mnohým název napovídá, je určena malým rošťákům. Nabídka dětského nábytku z masivu a dětských dekorací s motivem a v odstínech určených pro zařízení interiéru dětského pokoje kluků. Jednou z mnoha možností, jak zabezpečit v malém interiéru místo na spaní pro dvě děti je samozřejmě patrová postel. V ceně patrové postele jsou rošty a dekorační látka kolem lůžka. Nechybí ani bezpečnostní zábrana kolem horního lůžka a žebřík postavený v mírném sklonu. K dispozici jsou i matrace se snímatelným potahem v šedém provedení a dekorační polštáře. Vše najdete v kolekci Skater. S nabídkou dánského výrobce lze zařídit interiér vašich dětí zcela novým, originálním způsobem.

 

Patrovou postel můžete v pozdějším věku dětí rozložit na dvě samostatná lůžka! Horní se zábranou a dolní klasické. Dětský pokoj se promění na studentský.


Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu nábytku je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný.

 

Dětský pokoj z masivu pro kluky

Pokud chcete, aby dětský pokoj vašich dětí ladil, byl jednotný, nejlépe vám vyjde vstříc právě nabídka dánského výrobce. Vše můžete zařídit ve třech základních odstínech, bílá pro nábytek a šedo černá pro dekorace. Nechybí ani psací stoly z masivu, skříně, nebo komody. Výběr je velmi široký a možná až překvapivý. Samozřejmě, že kolekce Skater není jediná v nabídce tohoto výrobce. Různých témat najdete celou řadu a nechybí ani témata pro slečny.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.