0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel z masivu Indian Girl-Basic-36-1040-82-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00311-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x170x102
Dětská matrace: 4 dílná s potahem-200x9x90
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel z masivu s možností rozložení

Velmi originální a především praktický design pro patrovou postel z masivu zvolil dánský výrobce. Patrová postel nabízí možnost rozložení dolního lůžka na dvě lavice a stůl. Pokud máte malý prostor pro vybavení dětského pokoje, toto řešení vám velmi pomůže. Vaše holčičky si v průběhu dne mohou s stolku kreslit, nebo se učit a večer velmi jednoduše přeměníte stůl s lavicemi zase na lůžko. Praktická je i matrace rozdělena na čtyři díly, která slouží na spaní i jako opěrka a sedák. V nabídce je i matrace pro horní lůžko a samozřejmě nechybí ani bezpečnostní zábrana kolem lůžka. Materiál dřeva borovice zajišťuje zdravotní nezávadnost. K patrové posteli najdete v nabídce dětského nábytku z masivu řadu dalších dílů, ale i dětských dekorací s motivem indiánů.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro dvě slečny

Nabídka dánského výrobce nás velmi oslovila především pro možné vybavení interiéru dětského pokoje do nejmenšího detailu. Návrhy interiérů jsou velmi originální díky širokému výběru dětských dekorací s jednotnou tématikou a identickými odstíny. K patrové posteli můžete pořídit sedací vak, kapsář, dekorační polštáře a nábytek z masivu jako jsou komody, nebo skříně a regály. Na ilustračních fotografiích uvádíme některé z možných řešení interiérů pro vaší představu, jak dekorace mohou zpříjemnit dětský pokoj.

 

Matrace pro horní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace v jednom díle, snímatelný potah

Matrace pro dolní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace ve čtyřech dílech pro možné využití jako sedáku a opěrky, snímatelný potah

Technické parametry matrací - certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška jednodílné i čtyřdílné matrace 12 cm


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel z masivu pro holky Fairytale-Basic-A6-1

Patrová postel z masivu pro holky Fairytale-Basic-A6-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 11 467 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.