0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Patrová postel z masivu Flower Power-XXL-A20-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00248-2015
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Patrová postel: XXL-A20-1-209x150x137
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel z masivu s možností rozložení na dvě samostatná lůžka

Nabídka patrových postelí z masivu dánského výrobce se nám líbí nejen pro možné pořízení dětských dekorací, ale každou patrovou postel z masivu můžete rozložit i na samostatná lůžka. V pozdějším věku většinou děti, sourozenci, už nechtějí spát na patrové posteli a tak možnost rozložení se hodí. Získáte dvě samostatné postele pro studentky. Nebo pokud starší z dívek z domu odejde, je zde možnost ponechání pouze jednoho lůžka v pokoji. Kolekce Power Flower nabízí široký výběr dětského nábytku z masivu a dětských dekorací. Pokud nejste příznivci patrových postelí, je zde nabídka i postelí s přistýlkou, nebo klasických dětských lůžek. Dánský výrobce díky dekoracím, které na sebe vzájemně navazují, přináší zcela nový způsob pro vybavení interiéru dětského pokoje vašich dětí.

 

Materiálem pro výrobu patrové postele je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný. Cena postele s rošty.

 

 

Jaké vybavení do dětského pokoje dvou holek?

Musí mít především každá svůj prostor na hraní, na učení i na spaní a tento prostor, ostatně jako vše v dětském pokoji musí být bezpečný. A na bezpečí vašich dětí myslí i výrobce, například tím, že horní lůžko má dostatečně vysokou zábranu. Pokud vás náš návrh neoslovil, můžete za klasickou patrovou postel pořídit postel s přistýlkou či dvě samostatná lůžka. Můžete také pořídit šatní skříň a nechybí ani nabídka psacích stolů z masivu. Vše je vyrobeno ze dřeva borovice v bílém provedení a tak se opravdu nabízí bezpočet kombinací.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby potahu z několika odstínů.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A20-1

Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A20-1

Dostupnost:
3-4 týdny
od 15 055 Kč
Patrová postel z masivu Cowboy-XXL-A20-1

Patrová postel z masivu Cowboy-XXL-A20-1

Dostupnost:
3-4 týdny
od 15 055 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.