Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Fairytale Knight-Basic-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0089-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Patrová postel: XXL-A19: 209x150x104
Potah na matraci 90x12x200 cm - béžová

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel Fairytale Knight, to není jen místo na spaní pro dvě děti

Ale také zábava. Děti milují skrýše a látka kolem dolního lůžka s okýnky napomáhá při trošce fantazie k mnoha hrám a zábavě. Dánský výrobce přináší zcela nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje a to do nejmenšího detailu dle zájmů vašich dětí. S tematikou rytířů a hradů uděláte radost také holkám, jelikož světle modrá barva nebude vadit ani v dětském pokoji pro holky. Ale v nabídce najdete identické provedení patrové postele také s růžovými dekoracemi. Můžete pořídit dekorační polštáře, baldachýn, sedací vak, látku kolem lůžek a další a další doplňky. I pro patrové postele je zde představeno několik designů, nyní nabízíme patrovou postel pro dvě děti se zábranou kolem horního lůžka a lze pořídit i zábranu kolem dolního lůžka. Ano, v kolekci Fairytale Knight najdete i řadu bezpečnostních prvků. K patrové posteli nabízíme rovněž matrace s modrým a béžovým snímatelným potahem, aby vše v interiéru ladilo. 


Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto nabízí záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Tip Aldo: patrovou postel v pozdějším věku dětí rozložíte na samostatná lůžka

 

 

Dětský pokoj z masivu pro dva rytíře

Pokud chcete, aby dětský pokoj vašich dětí ladil, byl jednotný, nejlépe vám vyjde vstříc právě nabídka dánského výrobce. Vše můžete zařídit ve třech základních odstínech, bílá pro nábytek a modro béžová pro dekorace. Nechybí ani psací stoly z masivu, skříně, nebo komody. Výběr je velmi široký a možná až překvapivý. Samozřejmě, že kolekce Fairytale Knight není jediná v nabídce tohoto výrobce.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý potah je snímatelný. Pro lůžka potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.