Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Butterfly-Basic-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00119-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x145x101
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-182x19x60
Látka kolem lůžka: 90x200

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Pro dvě slečny nejen patrová postel, ale i řada dekorací

Pokud stále hledáte vhodné řešení místa na spaní pro vaše dvě slečny, nechte se inspirovat nabídkou dětského nábytku z masivu a dekorací od dánského výrobce. Představujeme vám klasickou patrovou postel z masivu pro dvě děti s možností pořízení také matrací se snímatelným potahem v několika odstínech a nechybí ani příjemné, pestrobarevné dekorace. Kolekce Butterfly ale nabízí daleko více, jak nábytku tak dekorací a proto uvádíme na doplňujících fotografiích několik návrhů dětských pokojů pro slečnu, nebo dvě slečny. Dětské pokoje z masivu pro holky si díky originálnímu designu získaly řadu příznivců. Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování interiéru dětí a nechybí ani návrhy dětských pokojů z masivu pro kluky.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto nabízí záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s rošty. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Tip Aldo: patrovou postel v pozdějším věku dětí rozložíte na samostatná lůžka

 

 

Dětský pokoj z masivu pro dvě slečny

Na nabídce dánského výrobce se nám především líbí koncept způsobu vybavování interiéru dětského pokoje. Máte možnost zařídit vše do nejmenšího detailu. Nejedná se pouze o nabídku nábytku, ale pořídit můžete dekorace jako sedací vaky, kapsáře, baldachýny a řadu dalších doplňků, interiér je tak velmi jednotný a originální.

Kromě patrové postele, nebo postele s věží, domečkem, nebo vyvýšené postele, můžete také pořídit postel klasickou pro jedno dítě nebo s šuplíky. V nabídce najdete také dětské postele s přistýlkou. Zkrátka jen nabídka postelí nabízí na výběr širokou škálu designů.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Vybrat si můžete matraci s výškou 9 cm, nebo 12 cm. Matrace se snímatelným potahem.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.