0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Patrová postel z masivu Aeroplane-XXL-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00134-2015
Dostupnost:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A7-1-209x150x137 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel z masivu? Dolní lůžko jako přistýlka k občasnému využití

Pravdou je, že umístěním matrace pod vyvýšeným lůžkem získáme nejen přistýlku. Pro děti je to také pohodlné místo na hraní. Samozřejmě že v nabídce dětského nábytku Aeroplane najdete i klasické patrové z masivu pro dvě děti, ale nápad vyvýšeného lůžka a umístění matrace pod ním se nám líbí. A pokud má váš malý rošťák nějakou návštěvu, nebo u něho chce přespat kamarád, řešení je velmi snadné a navíc pro děti zábavné. To co tvoří ale interiér dětského pokoje pro kluka z této kolekce, jsou rovněž originální dekorace s námětem letiště a pilotů. Ve spojení s bílou barvou získáte hezký kontrast. S nabídkou dětského nábytku z masivu a dětských dekorací dánského výrobce přinášíme zcela nový způsob pro zařízení interiéru vašich dětí.

 

Materiálem pro výrobu nábytku je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný.

 

 

Dětské pokoje z masivu se vracejí

Nabídka dánského výrobce je opravdu velmi široká a tak pokud máte dvě děti, můžete postel s dolní matrací vyměnit za klasickou patrovou postel, nebo postel s přistýlkou či dvě samostatná lůžka. Můžete také pořídit šatní skříň a nechybí ani nabídka psacích stolů z masivu. Vše je vyrobeno ze dřeva borovice v bílém provedení a tak se opravdu nabízí bezpočet kombinací. V návrhu dětského pokoje, který představujeme nyní máte na výběr ze dvou rozměrů postele.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby potahu z několika odstínů.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel z masivu Space

Patrová postel z masivu Space

Dostupnost:
3-4 týdny
od 18 128 Kč
Dětská patrová postel Space XXL-A7-1

Dětská patrová postel Space XXL-A7-1

Dostupnost:
3-4 týdny
od 11 819 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.