Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Panel s nočním stolkem k postelím 90 - Greta

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK0013-2023
  • v ceně návrhu panel a noční stolek
  • panel pro všechny typy matrací v šíři 90 cm
  • panel pro vysoké matrace umístěné na nadstavci
  • materiál laminátová deska
nedostupné
3 861 Kč

Parametry produktu

Výška: 47,5 / 64 cm
Délka: 42 / 98,4 cm
Hloubka: 33 / 4 cm
Hmotnost: 20 kg
Počet balíků: 1 ks
Prostor na spaní: 90x190 cm / 90x200 cm
Barva: dub žíhaný, antracit
Materiál: laminátová deska 15 a 18 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Možnost, jak vyřešit prostor na spaní za velmi příjemnou cenu

Pokud jste příznivci takzvaných vyvýšených postelí na podstavci, určitě také hledáte čelo k této vysoké matraci. A my vám nyní jedno z mála nabízíme, panel s nočním stolkem pro všechny matrace v šíři 90 cm. Španělský výrobce jako autor designu zvolil velmi elegantní, nadčasový design a industriální odstíny. Panel, který je vhodný do pokoje dětí i dospělých. Pokud tedy právě přemýšlíte, jak zakončit vysokou matraci na nadstavci, kterou jste si pořídili, věříme, že náš návrh se vám bude líbit. Materiál laminátová deska.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu