Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací stěna Duke

Výrobce: PRS
Kód: PRS00204
Obývací stěnu, či málo známé označení televizní stěnu, nabízí francouzský výrobce z provedení šedého dubu, vyrobenou z laminátové desky.
nedostupné
3 947 Kč

Parametry produktu

Barva: dub flintstone
Výška (cm): 131 cm
Šířka (cm): 165 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců
Kód: 9268TVHF

Obývací stěna Duke

Jednoduché řešení pro malé interiéry obývacích pokojů nabízí obývací stěna v odstínu možná pro mnohé z vás netradičním, dubu flinstone. Moderní design pamatuje také na moderní elektroniku, jako například velkoplošné obrazovky a tomu také přizpůsobil rozměry návrhu.

 

Materiálem je laminátová deska, která je snadná na údržbu. Obývací stěna nabízí krom televizního stolku spousty odkládacích polic a také skříňky na další elektroniku. Velmi příjemná je rovněž cena, kterou francouzský výrobce nabízí u většiny obývacích stěn.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu