Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek Lucia

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA0045-2022
  • tradiční, skandinávský design
  • jemné, pastelové odstíny
  • francouzský výrobce, nábytek s certifikací
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 058 Kč

Parametry produktu

Výška: 37 cm
Šířka: 39 cm
Hloubka: 35 cm
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Noční stolek růžový, ideální doplněk pokoje dívky

Kolekce dětského nábytku Lucia od francouzského výrobce, nabízí designy v nádherných odstínech. Jemné, pastelové tóny, které do dětského pokoje holky rozhodně patří a dokážou vytvořit pro malou i větší slečnu nádhernou atmosféru. Můžeme říci, že nejen noční stolek, ale i další díly nábytku v kolekci, jsou typické také svými skandinávskými prvky. K nočnímu stolku máte na výběr ze dvou rozměrů postelí a k obou lze samozřejmě noční stolek využít. Francouzský výrobce představuje exkluzivně na našich stránkách nábytek certifikovaný a to již druhé desetiletí, kdy s jistotou můžeme říci, že kvalita je opravdu na vysoké úrovni.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Prostor pro matraci 90x200cm
Dětská postel Lucia

Dětská postel Lucia

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 383 Kč
Komoda do dětského pokoje Lucia

Komoda do dětského pokoje Lucia

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 384 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu