Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek dva šuplíky Neo oak brooklyn

Výrobce: PRS
Kód: PRS00119-2020
  • minimalistický, střídmý design i do malého interiéru
  • šuplíky na kvalitních, kovových pojezdech
  • materiál laminátová deska
  • možnost pořízení dalších dílů v kolekci Neo
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
1 527 Kč

Parametry produktu

Výška: 48 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 33 cm
Hmotnost: 11 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: Světlý dub
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Pro ty z vás, kteří potřebujete v nočním stolku dostatek úložného prostoru

Nabídka nočních stolků je velmi široká a liší se nejen designem, ale také velikostí a řešením úložného prostoru. Dnes najdete v nabídce i noční stolky se třemi či čtyřmi šuplíky, my vám však představujeme klasické zpracování a to noční stolek s dvěma šuplíky. Noční stolek v minimalistickém designu, jednoduchý, nenáročný na cenu, která je velmi příznivá.

Často vidíme, že noční stolek je využívám jako klasický odkládací stolek, třeba vedle sedací soupravy v obývacím pokoji. Ale samozřejmě, primárně francouzský výrobce určil tento moderní díl nábytku do ložnice, vedle manželského lůžka, nebo také vedle postele školáka a studenta.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu