Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek do studentského pokoje - kolekce Slim

Pro studenty v moderním duchu

Kolekce Slim je další z řady, která je ideální pro vybavení studentského pokoje. S ohledem na věk dětí se mění volba odstínů pro nábytek. Opouštíme tak křiklavé barvy na celých plochách nábytku a chytře je akcentujeme na detailech. Zde tedy kombinace bílé a několika odstínů hnědých s výraznější hřejivou žlutou.

Adekvátně k požadavkům vašich dětí je pak design této kolekce přizpůsoben tomu, aby studenti či studentky měli vše potřebné k dispozici a ideálně po ruce. Prostornější šatní skříň, větší postel s rozměrem místa na spaní 120x200 cm a především studijní zázemí v podobě moderního stolu, ke kterému lze napojit také praktický regál, nebo umístit police nad pracovní plochu, čímž vznikne pratická pracovní stěna.

RENGARENK

Cílem této firmy bylo vždy přinášet život do dětských pokojů, tak aby se pro ně domov stal opravdovým domovem. Proto používají nejmodernější postupy při zpracovávání jednotlivých materiálů, a tak jsou jejich produkty nejen krásné ale i velmi odolné. Díky 40 let dlouhé tradici a zkušenostem v různých odvětvích Vám tak přináší spolehlivé a funkční pokoje snů.

      Výsledek obrázku pro RENGARENK logo

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu