Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek do předsíně v sestavě Sonoma

Výrobce: IL
Kód: ILT0010-2017
15 752 Kč
14 177 Kč
-10%
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub sonoma
Výška (cm): 200 cm
Šířka (cm): 212 cm
Hloubka (cm): 37,5 cm
Hmotnost: 145 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Předsíňová stěna do malého i velkého prostoru

Kolekce Somona nabízí nábytek do předsíně a to jako sestavu, kterou představujeme nyní, nebo na výběr z nabídky samostatných dílů. Pokud je vaše předsíň malá a sestava jak ji prezentujeme nyní se vám do předsíně přece jen nevejde, můžete některý z dílů prostě vypustit. Třeba ten, který víte že by jste využili nejméně. Možnost flexibilního sestavení je vždy vítána, jelikož každý z nás samozřejmě disponuje zcela jinou velikostí interiéru pro vybavení vstupu do domu či bytu. Pokud je však vaše předsíň dostatečně velká pro sestavu z této kolekce, máte štěstí. Sestava je opravdu velmi praktická, ale i elegantní. Nic v ní nechybí a vše co by jste v předsíni mohli potřebovat obsahuje. Sestava se skládá ze tří dílů a to šatní skříně, věšákové stěny s policí a malou skříňkou a nesmí chybět vysoký botník. Sestava je tak vhodná pro početnější rodinu. Jak jsme již uvedli, pokud vám toto uspořádání rozměry nevyhovuje, každý z dílů můžete pořídit samostatně. Německý výrobce zvolil velmi jednoduchý, leč moderní design a tak je i pořizovací cena příznivá. Materiálem je laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Šíře celé sestavy je počítána za předpokladu, že dané díly jsou napojeny jeden na druhý, tedy bez mezer jako je tomu na ilustrační fotografii.


Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Předsíňová stěna Westerland I

Předsíňová stěna Westerland I

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
24 154 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.