0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Moderní šatní skříň Messina H78.180

Výrobce: Gaut
Kód: GA0029-2015
21 599 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 218 cm
Šířka: 220 cm
Hloubka: 58 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní šatní skříň do ložnice z kolekce Messina

Pokud hledáte opravdu rozměrově velkou, prostornou šatní skříň, pak v kolekci nábytku do ložnice si můžete vybrat hned ze dvou variant. Představujeme jedno z řešení a to třídveřovou šatní skříň jejíž středovou část tvoří velké zrcadlo. Vnitřní uspořádání zda vám bude vyhovovat pak můžete posoudit na ilustračních fotografiích, stejně jako šatní skříň zasazenou do interiéru ložnice. Šatní skříň je rozdělena na dva vnitřní prostory. Levá jednodílná část nabízí police a pravé dvoudílná část nabízí polici a pod ní šatní tyč. Skříň patří k cenově náročnějším, ale jedná se o značkový nábytek, jehož kvalita je opravdu na vysoké úrovni. V kolekci dále můžete vybírat tradiční díly nábytku do ložnice jako je komoda, postel a noční stolek.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto si může dovolit nabídnout prodlouženou záruku na nábytek a to 36 měsíců. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou od 18 do 22 mm. Dodání skříně v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Šatní skříň Carla IIID- výběr barev

Šatní skříň Carla IIID- výběr barev

Dostupnost:
2 - 3 týdny
13 823 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.