0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek z masivu do obývacího pokoje Modern-díly

Výrobce: MW
Kód: MBW0032-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Konferenční stolek: 50x120x70
Televizní stolek: 44x152x51
Police: 30x130x25
1 694 Kč
Komoda: MOD01-90x162x41
Vitrína: MOD10-150x112x41 cm

Parametry produktu

Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedý vosk, patina
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Hledáte do obývacího pokoje moderní nábytek ze dřeva?

Už nemusíte. Představujeme vám řadu kolekcí nábytku z masivu, které osloví velmi nadčasovým designem. Mezi takové patří nábytek ze dřeva borovice s voskovanou povrchovou úpravou z kolekce Modern. Dané díly nabízíme samostatně, aby si každý mohl pořídit jen to co potřebuje. Nábytek je zdravotně nezávadný nejen použitím dřeva borovice, ale i povrchovou úpravou přírodním voskem v oblíbené šedé barvě. Mezi samostatné díly patří například televizní stolek, konferenční stolek, nabídka komod a vitrín. Nábytek z masivu i přes moderní linie nic neztratil na své charakteristické mohutnosti, kterou právě nábytek z masivu má.

 

Výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Velkou výhodou je dodání nábytku v dílech bez nutnosti montáže a samozřejmě doprava zdarma až k vám domů.

 

 

Proč nábytek z masivu?

Popularita masivu stále roste, jelikož interiér vybavený takovým nábytkem je zdravotně nezávadný, ekologický. Nevýhodou je vyšší cena oproti nábytku z laminátu. Pokud jste milovníci masivu, pak nabídka samostatných dílů je velmi široká a rozhodně si vyberete. Je také velmi dobře, že nábytek z masivu již není pouze v selském či rustikálním designu, což mnohé milovníky masivu odrazovalo. Dnes si najdete v nabídce nábytku z masivu i velmi moderní designy, kde rozhodně kolekce Modern patří.

Navíc i jeden díl nábytku z masivu, třeba komody, je velmi originálním doplněním interiéru. A nemusí to být nutně jen interiér obývacího pokoje, ale vitrína či komoda příjemně zaplní třeba i jídelnu či předsíň.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.