Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní ložnice Lodge v sestavě

Kód: ALP0034-2017
nedostupné
29 932 Kč

Parametry produktu

Barva: dub antracit
Postel: 188x92x208 cm
Noční stolek: 60x42x38 cm
Komoda: 124x83x54 cm
Šatní skříň: 220x220x67 cm
Nosnost: 240 kg
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Elegantní, nadčasová, praktická ložnice z kolekce Lodge

Kolekce nábytku do ložnice Lodge od francouzského výrobce představuje nabídku samostatných dílů, nebo pokud potřebujete zařídit celou ložnici k dispozici je i tato sestava. Samozřejmě návrh můžete obměnit a třeba pořídit rozměrově menší postel, pokud zařizujete ložnici jen pro jednu osobu, nebo některé z dílů lze také vypustit. V každém případě sestava v ceně zahrnuje tradiční díly do interiéru ložnice a postel s rozměrem místa na spaní 160x200 cm je určena pro dva. Velmi se nám líbí tmavý odstín nábytku, dub antracit. Tento odstín je lépe pořizovat do světlejších interiérů, v tmavých by až tak nevyniknul. Nábytek je velmi kvalitní, mohutný, co je zřejmé už z fotografie. V kolekci existuje i rozměrově menší varianta skříně, jelikož skříň v návrhu je rozměry velká a tak před jejím pořízením opravdu řádně danou místnost změřte. 


V ceně ložnice jsou díly:

- manželská postel pro matraci 160x200 cm
- rošt do postele
- 1 noční stolek s 2 šuplíky
- komoda s šuplíky
- šatní skříň
- led osvětlení skříně a organizér do vnitřního prostoru skříně


Materiálem je laminátová deska, která nabízí velmi snadnou údržbu. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Šatní skříň má dělený vnitřní prostor na dvě části. Levá část šatní tyč, pravá část čtyři police. Toto vnitřní uspořádání skříně patří k nejoblíbenějším především pro páry. Moderní design v jednoduchých liních, který nepostrádá nic na trendy mohutnosti nábytku. Kolem postele je širší okraj, který můžete využít i jako odkládací plochu. Ložnice z kolekce Lodge osloví svou elegancí a pověstnou francouzskou kvalitou.


Alsapan
Francouzský výrobce nábytku Alsapan disponuje hned několika výrobními halami, ve kterých se dle určení a využití nábytku vždy soustředí na podstatné. Společnost respektuje osobnost člověka, designu je proto kladena velká pozornost. Jako jedna z prvních společností začala navrhovat nábytek, který se montuje pomocí systému ALSACLIP. Nábytek bez montáže, stačí je jednotlivé díly do sebe "zaklapnout". Snadné, jednoduché a vždy lze nábytek demontovat a zase snadno smontovat. Společnost patří k pěti z nějvětších výrobců nábytku ve Francii. Soustředí se na výrobu nábytku pro děti i dospělé a je součástí programu na využitelnost zdrojů, které jsou šetrné nejen k brazilským pralesům, ale přírodě jako takové.

Alternativní zboží

Ložnice Georgia s postelí 160x200

Ložnice Georgia s postelí 160x200

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
20 281 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu