Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní dětská postel Jimi G60.107

Výrobce: Gaut
Kód: GA0031-2015
Dětská postel ve velmi moderním designu s možností pořízení šuplíku. Nabídka dětského nábytku francouzského výrobce.
nedostupné
Dětská postel: 97x75x207 cm
6 682 Kč
Šuplík pod postel: 200x17x93 cm
4 382 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-tmavě hnědá
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Dětský nábytek moderně a netradičně

Kolekce dětského nábytku Jimi od francouzského výrobce je můžeme říci velmi netradiční. Moderní design ve spojení s odstínem tmavě hnědé pastelové barvy a imitace dřeva dub. Toto barevné ladění najdete i na dalších dílech dětského nábytku této kolekce, které představujeme v naší nabídce samostatně. Design doplněn efektními černými dekoracemi na rozích postele, spojení odstínu a široký výběr dílů umožňuje nejrůznější vybavení interiéru dětského pokoje, ale i studentského pokoje, jelikož v nabídce najdete i rozměrově větší postel v identickém designu.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu dětského nábytku nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Stylový dětský pokoj

Pokud se rozhodnete i pro další díly dětského nábytku kolekce Jimi, máte vystaráno až do dospělosti dítěte. Design a také spojení odstínů postrádá tradiční dětské motivy a odstíny, které však dle věku dítěte můžete obstarat prostřednictvím vhodných dekorací. Pořízení dětského nábytku ve střídmějším designu vám vlastně ušetří starosti, že dospívající dítě již nebude chtít v příliš dětském pokoji být. Kolekce Jimi je tak jednou z mnoha možností na našich stránkách, jak zařídit dětský pokoj od tří let věku dítěte až do jeho dospělosti.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Alternativní zboží

Postel Pocket 140x200 cm dub

Postel Pocket 140x200 cm dub

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
9 801 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu