Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Malow v sestavě I - 3390

Výrobce: PRS
Kód: PRS0084-2016
Moderní ložnice v sestavě z nabídky francouzského výrobce. V ceně postel s šuplíkem a roštem, noční stolky, komoda s regálem a skříň.
nedostupné
22 655 Kč

Parametry produktu

Barva: dub flintstone
Postel: 169x77x225 cm
Noční stolek: 48x34x34 cm
Komoda: 81x91x50 cm
Šatní skříň: 151x235x56 cm
Regál: se zrcadlem-69x185x19,2 cm
Nosnost: postele-240 kg
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s šuplíkem a roštem
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Ložnice Malow s překvapivými prvky

Sestava ložnice Malow z nabídky francouzského výrobce patří rozhodně k moderním. Je zde několik prvků, které můžeme označit za netradiční, ale praktické. Například umístění šuplíku u postele, nebo komoda s regálem a zrcadlem, kterou lze využít jako praktický toaletní stolek. Všechny díly nábytku v sestavě lze pořídit také samostatně v případě, že by jste potřebovali jen postel či cokoliv jiného. Nabídka nábytku do ložnice v kolekci Malow je široká a tak může vaše sestava obsahovat třeba jiné provedení skříně, nebo komody. V nabídce najdete také dva rozměry postele, místo na spaní pro jednu osobu a místo na spaní pro dvě osoby, tedy pro pár. V naší sestavě ložnice je klasické manželské lůžko s rozměrem pro matraci 160x200 cm. Líbí se nám rovněž odstín, netradiční dub s nádechem šedé.

 

Francouzský výrobce dbá na kvalitní zpracování. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Důležité parametry ložnice

Ložnice díky materiálu nevyžaduje žádnou údržbu. Vnitřní uspořádání skříně najdete na ilustrační fotografii a pokud vám nebude vyhovovat, v nabídce najdete také skříň s posuvnými křídly a jiným uspořádáním. Celou sestavu tak jak vidíte v návrhu lze v kolekci Malow pořídit také ve světlejším odstínu dubu.

 

V ceně sestavy jsou díly:

- postel s rozměrem místa na spaní 160x200 cm
- lamelový rošt v kovovém rámu
- šuplík k posteli
- 2 noční stolky
- komoda s regálem a zrcadlem
- třídveřová šatní skříň

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu