Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Ložnice Francesca v dílech

Výrobce: DME - F
Kód: DME088-2014
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Postel: 144x67x195 cm
3 887 Kč

Parametry produktu

Barva: akácie-tmavě hnědá
Prostor na spaní: 140x190 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní ložnice za příjemnou cenu

I moderní bydlení lze pořídit za rozumnou cenu. Příkladem může být právě kolekce Francesca od francouzského výrobce, který se při navrhování dílů soustředil na jednoduchost a tím docílil moderního designu. Přispívá k  tomu nemalou měrou také volba odstínů přírodní akácie v kombinaci s netradičním odstínem basalt. Ten můžeme také charakterizovat jako tmavě hnědý odstín. Samostatné díly jsou takříkajíc tradiční pro vybavení ložnice.

 

Francouzský výrobce klade důraz také na kvalitu a zpracování do nejmenších detailů. Pro výrobu nábytku použil laminát s tloušťkou desky 18 mm. V ceně postele je uveden rošt. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Jak sestavit ložnici

Určitě by měl každý začít výběrem velikosti místa na spaní. Dnešní nabídka postelí se velmi liší. Na našem e-shopu představujeme postele 140x200 cm (pro jednotlivce, řešení studentského pokoje), postele 160x200 cm (nejvíce prodávaná velikost), nebopostele 180x200 cm. Kolekce Francesca nabízí velikost místa na spaní 140x190 cm, můžeme ji tedy zařadit do ložnic určených pro jednotlivce.

 

Často jsou také ložnice s postelí o rozměru 140x190 cm využívány k zařízení studentského pokoje, pro vysokoškoláky, kdy dítě přeci jen bude nějakou tu dobu pobývat s rodiči. Pro téměř dospělé dítě je pak dětská postel zcela nevyhovující. Ale ložnice Francesca to není samozřejmě pouze postel. Mezi další díly v její nabídce patří komoda s šuplíky, třídveřová šatní skříň a noční stolek.

 

Vnitřní uspořádání skříně: prvý 1 díl 3 police, levé dvoukřídlí šatní tyč

 

Ať už žijete sami a neplánujete, či ještě nespěcháte na založení rodiny, nebo hledáte vhodné řešení pro vaše skoro dospělé dítě, na našem portále si můžete vybrat řadu řešení. Kolekce Francesca je jedním z mnoha v naší nabídce.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.