Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Celebrity s postelí 140 cm

Výrobce: PRS
Kód: PRS00151-2017
nedostupné
15 689 Kč

Parametry produktu

Barva: káva
Postel: 146x59x203 cm
Šuplík pod postel: v ceně 2 ks, variabilní umístění
Šatní skříň: 202x207x61 cm
Nosnost: 160 kg
Prostor na spaní: 140 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Ideální ložnice pro jednu osobu, postel v rozměru 140x200 cm a prostorná skříň

Pokud žijete sami a hodláte se věnovat spíše práci, než zakládání rodiny ještě nějaký ten čas, máme pro vás návrh ložnice v elegantním odstínu kávy. Postel pro matraci o velikosti 140x200 cm disponujeme dvěma šuplíky, které lze umístit z levé i pravé strany postele. Dalším dílem v sestavě je opravdu velmi prostorná šatní skříň, rozměry největší z kolekce Celebrity, kterou nabízí. Proč tak velká šatní skříň pro jednu osobu? Francouzský výrobce ví, že důležitou součástí života mladých lidí je přeci oblečení. Móda zaujímá u mladých lidí jedno z prvních míst a tak se rozhodl do sestavy ložnice, byť jen rozměry postele pro jednu osobu, zařadit velkou šatní skříň. Myslíme si, že udělal jen dobře. Křídla šatní skříně jsou posuvná, vnitřní uspořádání, které je rovněž uvedeno na ilustrační fotografii členité. V kolekci skříní Celebrity můžete vybrat i rozměrově menší variantu skříně, pokud by tato přeci jen byla pro vás velká. Postel s šuplíky v ceně disponuje laťkovým roštem zasazeným do kovového rámu, aby byla postel stabilní. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Související zboží

Komoda Neo 5 šuplíků káva

Komoda Neo 5 šuplíků káva

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
2 960 Kč
Komoda Neo 6 šuplíků káva

Komoda Neo 6 šuplíků káva

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
4 072 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu