0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levná postel Easy s roštem 3462L140

Výrobce: PRS
Kód: PRS0050-2016
3 405 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 33 cm
Šířka: 145 cm
Délka: 195 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 17 kg
Počet balíků: 1 ks
Prostor na spaní: 140x190 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: sesame dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Levné řešení místa na spaní, postel Easy

Pokud nechcete příliš investovat do vybavení vaší ložnice ať už proto, že žijete single a určitě víte, že se v budoucnu budete stěhovat, nebo z jiných důvodů? Máme pro vás nabídku velmi levných postelí. Nízké ceny docílil francouzský výrobce především tím nejjednodušším možným designem, postel nemá ani čelo, je to vlastně rám pro umístění matrace o velikosti 140x190 cm. Cena je dokonce uvedena včetně roštu v kovovém rámu a dopravy až k vám domů. Kolekce nábytku do ložnice Easy od francouzského výrobce však nabízí od nejjednoduššího možného vybavení ložnice až po složitější. A tak si k základnímu provedení postele můžete pořídit také stylové čelo, ale třeba i noční stolek, nebo šatní skříň. Postel jako přechodné řešení v jednoduchém designu, nebo klasická postel pro dlouhodobé vybavení ložnice. Identický design postele také pro dva s rozměrem místa na spaní 160x200 cm, nebo v tmavším provedení šedého ořechu.

 

Francouzský výrobce zvolil jednoduchý design pro dosažení dostupné ceny při zachování kvalitní výroby. Materiálem pro výrobu postele se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v kovovém rámu v ceně postele. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.