0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Látkový box Willy 99200403

Výrobce: IL/sklad
Kód: IL0055-2016
319 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 31,5 cm
Šířka: 31,5 cm
Hloubka: 30 cm
Materiál: 100 % polypropylen
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: zelená
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Látkový box Willy, úsporné řešení do každého interiéru

Chybí vám v již zařízeném interiéru úložné prostory a chcete jen nějakým levným způsobem doplnit? Nabízíme vám látkový box Willy třeba i do kanceláře, ale především do dětského pokoje. Přední část je z pevného materiálu, aby látkový box držel svůj tvar. Box ale také můžete složit a když ho nepotřebujete třeba někam schovat. Německý výrobce nabízí velmi široký výběr odstínů těchto látkových boxů a rovněž regál, do kterého lze látkový box umístit.Německý výrobce klade důraz na praktické využití designu a látkový box za více než dostupnou cenu mezi praktické doplňky rozhodně patří. Látkový box můžete kdykoliv poskládat a schovat, je lehký a snadný na manipulaci. Látkový box vaše dítě nezraní ostrými hranami. Dodání v jednom díle. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.