0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony 245564

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00412-2014
2 677 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnost: 31 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Také rozměrově menší kuchyňské skříňky se mohou hodit

Většina kuchyňských skříněk dolních v nabídce francouzského výrobce má hloubku 60 cm. Výrobce v kolekci Spoony nabízí i takové, jejichž hloubka je pouhých 47 cm jako v tomto případě. Můžete tak při sestavování kuchyňské linky vytvořit nepravidelný, ale efektní úskok. Kuchyň nemusí nutně být v jedné přímce. Vy sami si určíte, jak bude vaše linka vypadat a tak je velká šance, pokud správně vyberete, že budete maximálně spokojeni. Sestavování kuchyňské linky nebylo nikdy snazší. U každé skříňky je uvedena fotografie jejího vnitřního uspořádání a každá, samozřejmě dolní skříňka, má v ceně pracovní desku. Ani tu tedy není třeba nikterak zvlášť složitě počítat.


Francouzský výrobce jako autor kolekce klade důraz na jednoduchost designu, aby docílil nízké ceny při zachování jeho pověstní kvality. Výrobním materiálem se stal laminát tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Jak jsme již uvedli, pracovní deska v ceně skříňky a navíc s naší dopravou zdarma po celé republice. 

 

Inspirace z Francie má své důvody..

Nechat se při sestavování kuchyňské linky inspirovat právě francouzským výrobcem, vůbec není špatná volba. Je všeobecně známo, že Francie je země kvalitních potravin, delikates a gurmánství. A Francouzi určitě mají i zvýšené požadavky na podobu kuchyňské linky. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu.

Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiérů kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245364

Kuchyňská skříňka Spoony 245364

Dostupnost:
4-5 týdny
2 677 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245464

Kuchyňská skříňka Spoony 245464

Dostupnost:
4-5 týdny
2 677 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.