0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245514

Výrobce: PRS
Kód: PRS00406-2014
2 789 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 41,4 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony v ceně s pracovní deskou

Nabídka samostatných kuchyňských skříněk od francouzského výrobce k možnému sestavení vlastního návrhu kuchyňské linky. Výrobce zvolil design velmi jednoduchý, ale praktický a cenově dostupný s ohledem také na skutečnost, že v ceně kuchyňské skříňky je pracovní deska. Sestavování kuchyňské linky nebylo nikdy jednodušší, vy sami si vybíráte typ úložných prostorů, k dispozici jsou fotografie vnitřního uspořádání skříněk a nemusíte ani nikterak složitě počítat rozměr pracovní desky, jelikož s danou skříňkou automaticky obdržíte.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu s ohledem na skutečnost, že kuchyňská linka j vždy vystavena velké zátěži. Materiálem je laminát s tloušťkou desek 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Jak začít při sestavování kuchyňské linky

Určitě začněte skříňkou na dřez a na troubu, pokud máte vestavěnou, aby jste věděli kolik z možné délky vám tyto dvě skříňky uberou. A tyto dvě skříňky, nebo alespoň na dřez, v kuchyni potřebuje opravdu každý. Další skříňky pak můžete přidávat postupně a vždy začněte dolní části linky. Nezapomínejte správně vybrat také úložné prostory, jelikož výběr je možný. Jsou skříňky bez šuplíků, s šuplíkem, úzké, nebo široké. Vy máte volný výběr a tak můžete ovlivnit správnou volbou to, zda s kuchyňskou linkou budete spokojeni.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245359

Kuchyňská skříňka Spoony 245359

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 973 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Kuchyňská skříňka Spoony 245413

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
2 256 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245414

Kuchyňská skříňka Spoony 245414

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
3 453 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.