Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Kuchyňská skříňka Spoony 245503

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00401-2014
1 833 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 19 kg
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý korpus - dvířka dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka Spoony

Pokud plánujete pořídit kuchyňskou linku, na nábytku Aldo můžete v podstatě dvěma způsoby. Buďto pořízením kompletní sestavy kuchyňské linky jejíž rozměry jsou dané, nebo si můžete sestavit vlastní návrh výběrem z nabídky samostatných kuchyňských skříněk. Sestavení vlastního návrhu je určitě více flexibilní nejen pro interiér vaší kuchyně, ale i pro vás, jelikož dané skříňky včetně typu dělení úložných prostorů si sami navolíte. V kolekci Spoony francouzského výrobce nabízíme kuchyňské skříňky nejen v odstínu dub, ale také klasické bílé, nebo v netradičním šedém odstínu.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Sestavení kuchyňské linky je velmi jednoduché

Pokud jste se rozhodli pro vlastní návrh kuchyňské linky, její sestavení nebylo nikdy snazší. Na fotografiích vždy uvádíme také vnitřní uspořádání skříněk, samozřejmě v parametrech rozměry a pracovní deska je vždy v ceně dané skříňky, tedy ani tu nemusíte složitě počítat.

Určitě začněte skříňkou na dřez a na troubu, pokud máte vestavěnou, aby jste věděli kolik z možné délky vám tyto dvě skříňky uberou. A tyto dvě skříňky, nebo alespoň na dřez, v kuchyni potřebuje opravdu každý. Další skříňky pak můžete přidávat postupně a vždy začněte dolní části linky. Nezapomínejte správně vybrat také úložné prostory, jelikož výběr je možný. Jsou skříňky bez šuplíků, s šuplíkem, úzké, nebo široké. Vy máte volný výběr a tak můžete ovlivnit správnou volbou to, zda s kuchyňskou linkou budete spokojeni.

Design je sice jednoduchý, ale můžeme ho směle zařadit do kategorie moderního nábytku. A rovněž právě díky flexibilnímu výběru lze vybavit interiéry malých, ale i velkých kuchyní.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
1 833 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Předpokládaný termín: 4-5 týdny
1 128 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.