0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245329

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00377-2014
1 973 Kč
Předpokládaný termín:
4-5 týdny

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 23,5 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-šedá prac. deska
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Dolní kuchyňská skříňka v ceně s pracovní deskou

Mezi velmi oblíbené skříňky patří také užší, které nabízí třeba jednu, dvě, tři police. Ne vše, co potřebujeme do kuchyňské linky schovat je velkých rozměrů a tak rozměrově menší úložné prostory přijdou vhod. je to také vesměs praktické zakončení jedné, či obou stran linky. Kolekce Spoony francouzského výrobce nabízí celou řadu nejrůznějších typů skříněk a to nejen v bílém, ale také šedém provedení, příjemný je také odstín v imitaci dřeva dub. Vy sami si tak díky široké nabídce kuchyňských skříněk můžete sestavit kuchyňskou linku na míru. Navíc všechny kuchyňské skříňky vždy v ceně s pracovní deskou šedé barvy.

 

Francouzský výrobce klade kromě nízké ceny důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Inspirovat se Francií, zemí delikates

Pořídit kuchyňskou linku právě od francouzského výrobce má své opodstatnění. Proč se tedy nechat inspirovat Francií? Protože tradiční gurmánství pochází právě z Francie a i pro zařízení kuchyně mají Francouzi vysoké požadavky. Nábytek musí být pro jejich kulinářské umění kvalitní a maximálně praktický. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu.

Nabídka kuchyňských skříněk je velmi široká, k dispozici jsou také odstíny přírodní dub a netradiční šedá barva. Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiéru kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Kuchyňská skříňka Spoony 245305

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 128 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245312

Kuchyňská skříňka Spoony 245312

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
3 382 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.