0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňská skříňka Spoony 245312

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00374-2014
3 382 Kč
Předpokládaný termín:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 31 kg
Cena: s prac. deskou
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-šedá prac. deska
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kuchyňská skříňka v ceně s pracovní deskou

Nabídka kuchyňských skříněk v kolekci Spoony od francouzského výrobce je velmi široká. Můžete vybírat nejen z řady typů samotných skříněk, ale také máte v nabídce k dispozici odstín šedý, dub a jako v tomto případě bílá. Pracovní deska, která je vždy v ceně každé ze skříněk, je šedé barvy a to platí pro všechny typy skříněk. Kolekce Spoony je vhodným řešením pro vybavení kuchyně menších rozměrů, jelikož vy sami určujete, jak vaše kuchyňská linka bude vypadat a jaké uspořádání úložných prostorů nejvíce v kuchyni potřebujete.

 

Francouzský výrobce klade kromě nízké ceny důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Použitým materiálem pro výrobu všech kuchyňských skříněk v kolekci Spoony se stala laminátová deska tloušťky 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Kuchyně, určitě inspirace z Francie

Je všeobecně známo, že Francie je země kvalitních potravin, delikates a gurmánství. A Francouzi určitě mají i zvýšené požadavky na podobu kuchyňské linky. A tak sestavit si kuchyň z nabídky samostatných skříněk právě francouzského výrobce je svým způsobem sázka na jistotu.

Nabídka kuchyňských skříněk je velmi široká, k dispozici jsou také odstíny přírodní dub a netradiční šedá barva. Kolekce Spoony je designem vhodná do malých interiéru kuchyní, ale nic nebrání tomu vybavit i interiér větší, stačí pouze pořídit více skříněk. Při sestavování kuchyňské linky není zcela nutné dodržovat stejný počet skříněk horních, dle dolních. Můžete popustit uzdu své fantazii, můžete také například v kolekci Spoony kombinovat skříňky bílé s šedými.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Například dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Kuchyňská skříňka Spoony 245301

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 268 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Kuchyňská skříňka Spoony 245303

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
1 833 Kč
Kuchyňská skříňka Spoony 245309

Kuchyňská skříňka Spoony 245309

Předpokládaný termín:
4-5 týdny
2 325 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.