Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Westphalen 4 šuplíky bílá

Kód: IL0013-2016
Moderní komoda za více než dostupnou cenu z nabídky německého výrobce. Oblíbený bílý odstín a identický design i u dalšího nábytku.
nedostupné
3 006 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 92 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Počet balíků: 1 ks
Hmotnost: 21 kg
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda Westphalen, ideální pro malý interiér

Především díky řazení šuplíku do výšky je komoda ideálním doplněním malého interiéru. Design využívá prostor do výšky a tím nezabírá moc prostoru na zemi. Komodu si dokážeme představit v ložnici, pracovně, ale třeba i v předsíni. Výrobce zvolil nejen moderní design jako takový, ale také odstín. Bílý odstín patří k těm nejoblíbenějším pro vybavení domácnosti za několik posledních let. Úchytky jsou vytvořeny otvory v desce, čímž je více podtrženo netradiční zpracování. S ohledem na design můžeme říci, že cena je více než dostupná. V kolekci najdete celou řadu dalších dílů nábytku vhodných ke spojení s komodu.

 

Materiálem pro výrobu komody se stala laminátová deska s tloušťkou 15 mm. Moderní design zachovávají také otvory, které využijete jako úchyty. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu