Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Westphalen 4 šuplíky dub

Kód: ILT0014-2017
nedostupné
3 006 Kč

Parametry produktu

Barva: dub brushed
Výška (cm): 92 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Počet balíků: 1 ks
Hmotnost: 21 kg
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda Westphalen nejen do ložnice

Vysoké komody s větším počtem šuplíků jsou oblíbené především do menších interiérů. Nezabírají tolik místa jako široké komody. V kolekci Westphalen si můžete vybrat z široké řady několik typů komod, nyní vám představujeme pouze jednu z mnoha. Komoda nabízí čtyři šuplíky, ale pokud potřebujete větší počet šuplíků, lze v kolekci pořídit. Německý výrobce zvolil pro komodu jednoduchý design, nenáročný na výrobu a proto také může nabídnout dostupnou cenu. Identické provedení komody je k dispozici také ve sněhově bílém odstínu. Oblíbený je i odstín dubu, který vám nabízíme teď. Materiálem je laminátová deska, která není náročná na údržbu. Nabídka komod je doplněna v této kolekci ještě nočním stolkem a k dispozici je i velmi moderní botník. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu