0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda v retro stylu Colima J62.504

Výrobce: Gaut
Kód: GA00100-2016
15 176 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 89 cm
Šířka: 210 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: imitace dřeva teak, betonu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda v retro stylu, trend do vašeho interiéru

Francouzský výrobce značkového nábytku nabízí v kolekci Colima celou řadu samostatných dílů pro vybavení jídelny i obývacího pokoje. Komoda je velmi kvalitní a proto je i cena vyšší. Výrobce značkového nábytku však klade důraz na sebemenší detail. Vnitřní uspořádání komody představujeme na ilustrační fotografii, stejně tak jako komodu či další dostupné díly nábytku v interiéru. S ohledem na rozměry komody, je vnitřní prostor opravdu překvapivě velký. Příjemný je i netradiční odstín, imitace dřeva teak v kombinaci s odstínem betonu. Nabídka nábytku pro netradiční vybavení vašeho interiéru.

 

Francouzský výrobce značkového nábytku klade největší důraz na kvalitu. hrany jsou zakončeny systémem abs. Korpus komody z mdf desky, čela šuplíků z laminátové desky. Kvalitní povrchová úprava odolná vůči mechanickému poškození, kvalitní mechanické pojezdy šuplíků. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Moderní komoda Luneo 0321E3PT

Moderní komoda Luneo 0321E3PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 747 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.