Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda v industriálním designu Jules

Výrobce: PRS-Delay
Kód: PRS00219-2022
  • šíře komody až 218 cm, vyžaduje velký prostor
  • materiál laminátová deska
  • nabídka dalších dílů v identickém designu
  • francouzský výrobce nábytku
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 8 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
11 574 Kč

Parametry produktu

Výška: 86,7 cm
Šířka: 218 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 79 kg
Počet balíků: 3 ks
Barva: dub šedý, černá
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Prostorná i elegantní, komoda do obývacího pokoje i jídelny

Skladba dílů v kolekci Jules od francouzského výrobce, také vybavení pro jídelnu i obývací pokoj odpovídá. Kromě komody si můžete vybrat vše, pro sestavení či řekněme vybavení těchto dvou interiérů. Líbí se nám nejen mohutnost designu, ale rovněž elegantní spojení odstínů šedého dubu v imitaci s černou. Komoda už i s ohledem na vlastní rozměry, nabízí velký úložný prostor a dosahuje více jak dvou metrů. Doporučujeme tak před jejím pořízením interiér dobře proměřit, zda i u vás doma může být její místo. Jako prodejci nábytku, kteří se věnují designu již druhé desetiletí, bychom tuto komodu spíše doporučili do většího interiéru. Nejen s ohledem na její rozměry, ale také specifický design, jehož krása vynikne spíše ve větší místnosti. Francouzský výrobce zvolil pro komodu materiál laminátové desky.

Výhradní zastoupení nábytku Aldo a jeho výhody

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Komoda Trend shade III

Komoda Trend shade III

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
14 785 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu