Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Marion

Výrobce: PRS
Kód: PRS00594
nedostupné
4 238 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Výška (cm): 84 cm
Šířka (cm): 118 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 3131CO3T

Komoda Marion v elegantním designu

Kolekce Marion od francouzského výrobce nabízí velmi elegantní design typický právě pro francouzský venkov. Kolekce Marion kromě praktické šuplíkové komody nabízí další díly pro vybavení interiéru kompletní ložniceFrancouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a detail, například v podobě mosazných úchytek. Pro nábytek do ložnice z kolekce Marion zvolil laminátovou desku po obvodech s tloušťkou až 25 mm. Netradiční je také povrchová úprava, odstín bílé borovice, která zachovává viditelnou strukturu dřeva. Nejedná se o sněhově bílý odstín.

V kolekci Marion najdete další samostatné díly nábytku v identickém designu a to pro vybavení ložnice. Díky nabídce dvou rozměrů postele můžete vybavit ložnici pro dvě osoby, nebo ložnici pro jednu osobu. Francouzský výrobce jak jsme již zmínili si zakládá na kvalitě a díky tomu vás také čeká snadná montáž. 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu