Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Malow 3391CO6T

Výrobce: PRS
Kód: PRS0087-2016
Komoda s šesti šuplíky nabídne úložný prostor pro dva. Ve vaší ložnici můžete mít každý svůj osobní prostor. Další díly v nabídce.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
4 006 Kč

Parametry produktu

Barva: sesame dub
Výška (cm): 82 cm
Šířka (cm): 151 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Počet balíků: 2 ks
Hmotnost: 65 kg
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Prostorná komoda pro dva

Francouzský výrobce představuje v kolekci Malow celou řadu samostatných dílů pro vybavení ložnice. A již tradičním dílem v ložnici je komoda, kterou nyní nabízíme s šesti šuplíky, je tak ideálním řešením pro pár. Šest šuplíku je rozděleno na dvě části, každý z vás tak bude mít svůj osobní prostor v počtu tří šuplíků. V kolekci najdete také rozměrově menší variantu komody a samozřejmě nechybí další díly pro vybavení ložnice jako je postel dokonce k dispozici ve dvou rozměrech na spaní, noční stolky a šatní skříň také ve dvou variantách. Kolekce Malow je flexibilní způsob pro sestavení ložnice či výběr z nabídky dílů.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Komoda Neo 6 šuplíků šedý ořech

Komoda Neo 6 šuplíků šedý ořech

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
4 072 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu