Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Malow 3391CO5T

Výrobce: PRS
Kód: PRS0086-2016
Komoda s šuplíky pro doplnění interiéru rozměrově menší ložnice. Francouzský výrobce v kolekci nabízí široký výběr dílů do ložnice.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
2 845 Kč

Parametry produktu

Barva: sesame dub
Výška (cm): 91 cm
Šířka (cm): 81 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Počet balíků: 1 ks
Hmotnost: 41,4 kg
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Komoda pro rozměrově menší interiér ložnice

V posledních letech se komoda se stává již tradičním vybavením ložnice. V kolekci Malow nabízí francouzský výrobce kromě postele, nočních stolků a šatní skříně samozřejmě i tento díl nábytku. Komoda nabízí pět šuplíků a lze k ní pořídit i netradiční regál se zrcadlem, jak znázorňuje doplňující fotografie. Komoda může díky jednoduchému designu nabídnout velmi dostupnou cenu. V kolekci je k dispozici také komoda s šesti šuplíky, kterou bychom spíše doporučili do větších interiérů ložnic. Materiál laminátové desky nabízí snadnou údržbu a světlý odstín dubu rozhodně patří k vyhledávaným.Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu