Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Komoda do ložnice Siena H87.165

Výrobce: Gaut
Kód: GA0043-2015
10 157 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bělená borovice
Výška (cm): 96 cm
Šířka (cm): 77 cm
Hloubka (cm): 46 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda do ložnice

Je již pravidlem, že komody jsou součástí vybavení interiéru téměř každé ložnice. V kolekci Siena od francouzského výrobce najdete dva typy komod. Komoda se čtyřmi šuplíky, kterou představujeme nyní a rozměrově větší varianta, komoda se třemi šuplíky. Výrobce nejen pro komodu, ale všechny díly z kolekce zvolil velmi moderní design. Příjemný světlý odstín imitace dřeva borovice s úpravou bělení je vhodný do tmavších interiérů ložnic. V nabídce najdete díly pro možné sestavení ložnice jako celku.

 

Francouzský výrobce klade důraz na prvotřídní jakost. Nábytek do ložnice je certifikovaný, dodáván v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem pro výrobu daných dílů se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Některé z hran zakončeny systémem abs. Doprava zdarma po celé republice.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Ložnice jako harmonický celek

Pokud máte tu možnost a dostatek finančních prostředků, je lépe vybavit ložnici jako celek, jednotný interiér ve stejném designu a odstínu. V kolekci Siena jak jsme uvedli, máte na výběr z celé řady samostatných dílů určených přesně k tomuto účelu. Ale samozřejmě tím nejdůležitějším v ložnici je manželská postel. V kolekci Siena máte na výběr ze dvou rozměrů postele. Rozměr místa na spaní 140x200 cm vhodné pro jednu osobu a klasický rozměr místa na spaní 160x200 cm pro páry. Na výběr je dále noční stolek a šatní skříně ve dvou variantách. Kolekce nábytku do ložnice Siena patří k moderním designům francouzského výrobce.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.