0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Connect 3024CO4T

Výrobce: PRS
Kód: PRS00194-2016
3 193 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 86 cm
Hloubka: 46 cm
Hmotnost: 38 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: buk iseo-tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Moderní komoda do ložnice

V kolekci nábytku do ložnice Connect představuje francouzský výrobce široký výběr z nabídky samostatných dílů. Jedním z tradičních dílů pro vybavení ložnice je i komoda, v tomto případě se čtyřmi šuplíky. Moderní, velmi elegantní design také díky kontrastnímu spojení odstínů. Z kolekce si dovolujeme zvláště upozornit také na velmi praktickou postel, kterou lze pořídit se třemi šuplíky a nadstavcem. Součástí nadstavce je pak led osvětlení a bezdrátová nabíječka mobilních aplikací. A velmi netradiční a v naší nabídce nábytku do ložnice ojedinělé je možnost pořízení v této kolekci také televizní stěny do vaší ložnice. Více už napoví ilustrační fotografie.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu nábytku. Materiálem pro výrobu komody se stala laminátová deska s tloušťkou 18 mm. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.