Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Komoda Chris 0196EN4P

Výrobce: PRS
Kód: PRS00139-2016
10 567 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světlá akácie-imitace kamene
Výška: 92 cm
Šířka: 220 cm
Hloubka: 48 cm
Hmotnost: 88 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní komoda Chris, nadčasový design

V kolekci Chris představuje francouzský výrobce velmi kvalitní nábytek pro vybavení jídelny i obývacího pokoje. Interiéry tak můžete mezi sebou vzájemně propojovat do harmonických celků, co je velmi praktické především když zařizujeme jídelní kout právě v obývacím pokoji. V kolekci najdete dva dostupné rozměry komody a nyní vám představujeme rozměrově větší variantu. Komoda nabízí až překvapivé množství úložného prostoru, její šíře dosahuje až 220 cm. Komoda je rozdělena na čtyři skříňky a vnitřní uspořádání představujeme na fotografii. Na kvalitě komody se podepsal i "soft closing system", tedy pomalé, samovolné dovírání dvířek. Ke komodě lze v identickém designu pořídit celou řadu dalších dílů nábytku.

 

Francouzský výrobce klade v kolekci Chris velký důraz na kvalitu a proto jako materiál zvolil jak laminátovou desku, tak mdf desku. Imitace přírodního kamene je velmi věrohodná, se strukturou a to díky novým technologiím povrchových úprav. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.