Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Komoda Chris 0196EN3P

Výrobce: PRS
Kód: PRS00138-2016
8 824 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světlá akácie-imitace kamene
Výška (cm): 84 cm
Šířka (cm): 181 cm
Hloubka (cm): 48 cm
Hmotnost: 70,3 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní a velmi kvalitní komoda Chris

Hledáte opravdu kvalitní a prostornou komodu? V kolekci Chris představuje francouzský výrobce velmi kvalitní nábytek pro vybavení jídelny i obývacího pokoje a komoda ve dvou dostupných rozměrech nechybí. Kvalita není dána jen zpracováním materiálů, ale je zde využito také pomalého, samovolného dovírání dvířek "soft closing system". I díky tomuto systému lze komodu zařadit do kvalitního a moderního nábytku. V kolekci najdete ještě rozměrově větší variantu komody a to se čtyřmi skříňkami. Pokud vám budou stačit tři skříňky a šíře komody 181 cm, pak můžete zvolit komodu, kterou vám nabízíme nyní. V kolekci najdete tradiční díly pro již zmiňované interiéry a tak se nabízí možnost zařízení také jídelního koutu v obývacím pokoji. Vše může být v identickém designu. Vnitřní uspořádání komody uvádíme na fotografii.

 

Francouzský výrobce klade v kolekci Chris velký důraz na kvalitu a proto jako materiál zvolil jak laminátovou desku, tak mdf desku. Imitace přírodního kamene je velmi věrohodná, se strukturou a to díky novým technologiím povrchových úprav. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.