0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Chris 0184EN3P

Výrobce: PRS
Kód: PRS00429-2014
8 334 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 84,1 cm
Šířka: 181 cm
Hloubka: 48 cm
Hmotnost: 72 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní komoda se "soft" systémem dovírání pro moderní interiér

Kolekce Chris je další z mnoha od francouzského výrobce, kde je kladen velký důraz na kvalitu a detailní zpracování nábytku. Kvalitu komody zaručuje výrobce hned několika prvky. Dvířka se systémem "soft", která se sama pomalu zavírají, povrchová úprava je pomocí dřevěné dýhy a ne papírové fólie. Imitace dřeva dub je tak nejen viditelná, ale nabízí strukturu, kterou cítíte i na dotek. Design komody, stejně jako dalších dílů v kolekci lze zařadit do kategorie moderního, snad i nadčasového nábytku. Charakteristická mohutnost nábytku je rovněž trendem dnešních moderních interiérů a komodu lze využít v obývacím pokoji, jídelně, či dalších prostorech.

 

Francouzský výrobce opět nabízí pověstnou kvalitu. Materiálem pro výrobu komody se stala mdf deska ve spojení s laminem. Jak jsme uvedli, kvalitní je také povrchová úprava věrně imitující masiv a "soft" systém. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma až k vám domů.

 

Tip Aldo: v kolekci Chris nábytek s prodlouženou zárukou na 36 měsíců

 

Nábytek z kolekce Chris překvapí nejen kvalitou

Můžeme říci, že v kolekci Chris najdete prvky, které prezentují dnešní moderní trend v bydlení. Efektní je rovněž kombinace odstínů světlého dubu v imitaci s dekorem napodobující přírodní kámen. To vše umí vytvořit v interiéru velmi nezapomenutelnou atmosféru. Mohutnost dílů není jen vzhledová, ale dané díly nábytku opravdu nabízí velké úložné prostory.

 

Pro vybavení jídelny jistě oceníte také možnost rozložení jídelního stolu, v obývacím pokoji zase rozměrově velký televizní stolek. V neposlední řadě především pro kvalitní povrchovou úpravu získáte téměř nezničitelný, bezúdržbový nábytek na několik desítek let bez sebemenší známky zničení.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 781 Kč
Komoda Travis 0197EN4P

Komoda Travis 0197EN4P

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 963 Kč
Moderní komoda Waren 0124E3PT

Moderní komoda Waren 0124E3PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 120 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.