Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Komoda Brera 3511CO6T

Výrobce: PRS
Kód: PRS0016-2017
6 106 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: brazilský ořech
Výška (cm): 74 cm
Šířka (cm): 135 cm
Hloubka: 49 cm
Počet balíků: 2 ks
Hmotnost: 53 kg
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda v odstínu tmavý ořech s šesti šuplíky

V kolekci Brera nabízí francouzský výrobce nábytek do ložnice v jednoduchém, nicméně moderním designu a v oblíbeném odstínu brazilský ořech. Jedním z dílů je i šuplíková komoda, která je velmi prostorná. Šest šuplíků můžete rozdělit na dvě pomyslné části a každý z vás bude mít v ložnici k dispozici tři šuplíky na své straně. Nejčastěji se tento typ komody s šuplíky pořizuje do ložnice pro dvě osoby, v malých interiérech ložnic určených jedné ososbě zase komoda může nahradit šatní skříň. Velmi netradičním dílem nábytku v této kolekci je však postel, kterou si můžete vybrat ze dvou rozměrů. Součástí postele a to v obou rozměrech místa na spaní je úložný prostor určený k uložení lůžkovin. K posteli můžete pořídit také šuplík a to jeden, nebo dva z obou stran postele. V kolekci samozřejmě nechybí ani noční stolek. Identický design komody můžete pořídit i ve světlejším provedení a to imitaci dřeva dub. Materiálem pro výrobu komody se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.