0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Jídelní židle Sagua 223849

Výrobce: DME - F
Kód: DME097-2014
1 684 Kč
Dostupnost:
2-3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 108 cm
Šířka: 62 cm
Hloubka: 47 cm
Výška sedáku: 49 cm
Hloubka sedáku: 42 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 8,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: polyester, látka, borovice
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Čalouněná jídelní židle Sagua

Nabídka jídelních židlí na našem e-shopu je velmi široká a opravdu si lze vybrat z nejrozmanitějších designů. Dřevěné jídelní židle, moderní židle a dnes vám představujeme návrh patřící do kategorie čalouněných židlí. Pokud hledáte elegantní, velmi komfortní jídelní židli, určitě by měla mít vysokou opěrku a čalounění. V kolekci Sagua od francouzského výrobce si můžete vybrat ze dvou odstínů pohodlné židle. Jedním z nich je šedý.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Také proto zvolil jako materiál polyester, látku a konstrukce židle je ze dřeva borovice. Spojení materiálů, které bezesporu kvalitu židle navyšuje. Dodání samozřejmě v jednom díle, bez nutnosti montáže. Minimální odběr jsou 2 kusy židlí, které jsou v jednom balení.

 

 

Bez jídelních židlí to nejde

Snad každá domácnost nějaké ty židle má. Jejich umístění je často v kuchyni, nebo jídelně. Pro jídelnu si můžete dovolit čalounění židle více, než pro kuchyň, kde doporučujeme židle nečalouněné, třeba celodřevěné. Určitě jsou snadnější na údržbu.

 

Pokud nedisponujete příliš velkým jídelním stolem, to znamená také interiérem, je lépe volit jídelní židli bez opěrek loktů. V případě znečištění určitě židli zbytečně nenamáčejte. Před použitím saponátu vyzkoušejte jeho účinky na místě, které není vidět. Vše má svá pravidla, která je třeba dodržovat tak, aby jste s židlemi byli spokojeni po několik dalších let.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.