Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní židle celodřevěná Lucy přírodní

Výrobce: Viko design
Kód: VK0057-2023
  • jídelní židle z bukového dřeva
  • dřevo buk s vysokým stupněm tvrdosti
  • oblíbený přírodní odstín, lak v několika vrstvách
  • nosnost jídelní židle 130 kg
  • cena uvedena za jeden kus, min. odběr 2 kusy
  • v jednom balení 2 židle
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 526 Kč

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 43 cm
Výška sedáku: 45 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 15 kg
Počet balíků: 1 ks
Cena: min. odběr 2 kusy, za jeden kus
Barva: světlý buk
Materiál: laminát-dřevo buk
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců

Klasika, která nezevšední, jídelní židle Lucy

Hledáte do stylového interiéru tradiční jídelní židli, která by rovněž byla snadná na údržbu? Potřebujete jídelní židle do komerčního prostoru či restaurace, židle, který by snesla i vysokou zátěž? Představujeme vám jídelní židli v tradičním designu, který je známý snad již více než sto let. Takový design jídelní židle měly možná v kuchyni i některé z vašich babiček či prarodičů. Celodřevěná jídelní židle v oblíbeném přírodním odstínu, židle, která je tak často doplněním rustikálního jídelního stolu či dalšího rustikálního nábytku do jídelny. V každém případě, jsme rádi, že zvoleným materiálem pro výrobu se stalo bukové dřevo s vysokým stupněm tvrdosti a ne jak tomu často u tohoto typu jídelních židlí bývá, že jsou vyrobeny ze dřeva borovice, které je příliš měkké. Všeobecně jako prodejci nábytku, kteří se věnují designu již téměř dvacet let, zařazujeme do naší nabídky jídelních židlí jen ty, které jsou vyrobeny ze dřeva buk. Kvalita je daleko vyšší a židle tak snesou i náročný provoz restaurací.

Povrchová úprava kvalitním lakem v několika vrstvách, kdy v kolekci Lucy můžete pořídit i další, dostupná provedení židle. Některé z nich vám rovněž představujeme na ilustračních fotografiích. Kvalitní židle do stylového interiéru s doručením naší vlastní dopravou bez poškození.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Alternativní zboží

Celodřevěná jídelní židle Niko grafit

Celodřevěná jídelní židle Niko grafit

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 662 Kč
Jídelní židle celodřevěná Lucy bílá

Jídelní židle celodřevěná Lucy bílá

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 526 Kč
Jídelní židle celodřevěná Lucy bílo šedá

Jídelní židle celodřevěná Lucy bílo šedá

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 526 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu