Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Wild 0329TARE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00236-2016
V kolekci Wild od francouzského výrobce najdete rozkládací jídelní stůl a stůl klasický, bez možnosti rozložení, který nabízíme nyní.
nedostupné
5 342 Kč

Parametry produktu

Barva: bělená borovice-imitace kamene
Výška (cm): 78 cm
Šířka (cm): 180 cm
Hloubka (cm): 94 cm
Hmotnost: 48 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15 a 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl Wild, moderní design za dostupnou cenu

Zařizujete právě jídelní kout, nebo celou jídelnu či jen hledáte moderní jídelní stůl do kuchyně? V nabídce kolekce Wild od francouzského výrobce najdete klasický jídelní stůl bez možnosti rozložení, který nabízíme nyní a rozkládací jídelní stůl. Pokud nepotřebujete stůl rozkládat na větší rozměr, varianta jídelního stolu pro čtyři osoby je pro vás ideální. Jídelní stůl představuje výrobce za bezkonkurenční cenu s ohledem na moderní design a ve stejném duchu se nesou i další díly nábytku této kolekce. Nábytek je určen pro vybavení jídelny, ale i obývacího pokoje, nabízí se tak možnost propojení těchto dvou interiérů v identickém designu.

 

Francouzský výrobce se prostřednictvím kolekce Wild snaží nabídnout cenově dostupný nábytek, proto je design velmi jednoduchý. To ale nic nesnižuje na pověstné kvalitě výrobce. Materiálem je laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Jídelní stůl Travis

Jídelní stůl Travis

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
4 993 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu