Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl Marten 50700475

Kód: IL010-2015
Spojení kvalitních materiálů mdf desky a dřeva buk nabízí německý výrobce. Jídelní stůl v návrhu designu s retro prvky.
nedostupné
5 322 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá-buk
Výška (cm): 73,5 cm
Šířka (cm): 80 cm
Délka (cm): 120 cm
Materiál: bukové dřevo-mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Máte rádi retro? Pak se vám bude líbit jídelní stůl Marten

Nabídka německého výrobce pro jídelní stůl Marten však není jen o designu, který je bezesporu příjemný, ale také o vysoké kvalitě. Při výrobě stolu bylo použito mdf desky a bukového dřeva, což ke kvalitě jídelního stolu nemalou měrou přispívá. Nohy stolu jsou opatřeny kluzáky, které zamezují poškrábání podlahy. A pokud vás netradiční design s retro prvky oslovil, pak ve stejném duchu můžete pořídit i jídelní židle hned v několika odstínech na výběr. A nechybí ani pastelové odstíny jako červená, žlutá, nebo modrá. Nabízí se také možnost pořízení několika odstínů židle k jednomu stolu. Německý výrobce to je určitě nabídka nábytku pro netradiční vybavení interiérů.

 

Jak jsme uvedli, německý výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Díky kvalitním materiálům nabízí stůl vysokou mechanickou odolnost a snadnou údržbu. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Nebojte se v kuchyni a jídelně experimentovat

Kolekce Tilde, která nabízí široký výběr jídelních židlí v nejrůznějších odstínech, je vhodná pro spojení s designem jídelního stolu. Na našich fotografiích uvádíme pro vaši představu, jak může stůl s židlemi v různých odstínech vypadat. Samozřejmě pokud nejste tak odvážní, stačí k bílému stolu jednoduše pořídit bílou jídelní židli. Ale návrh sestavy určitě stojí alespoň za zhlédnutí.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu