Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelna Malone

Výrobce: PRS
Kód: PRS00152-2016
Velmi kvalitní a nadčasový nábytek do jídelny představuje v kolekci Malone francouzský výrobce. Možnost pořízení také samostatných dílů.
Doprava zdarma

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma

Naši řidiči vám krabici s nábytkem dopraví zdarma.

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
Stůl: 180x78x90
11 041 Kč
Jídelní židle: 47x109x53 cm
2 651 Kč
Komoda: 230x87x55
12 892 Kč
Zrcadlo: 198x62x3
3 022 Kč

Parametry produktu

Barva: světlý šedý dub-imitace kamene
Materiál: laminátová deska 15-45 mm
Povrchová úprava: 3D dekor
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Nábytek do jídelny, nebo sestava jídelny jako celek

Pokud máte k dispozici místnost pro vybavení jídelny, sestava na fotografii vás může oslovit. Pořídit lze vše, co na ilustrační fotografii vidíte, včetně jídelních židlí. Ale ani když nemáte jídelnu jako samostatnou místnost, kolekce Malone může být pro vás užitečná. Lze pořídit každý díl samostatně a tak můžete třeba zařídit jen jídelní kout skládající se ze stolu a čtyř židlí. Kolekce je velmi vhodná pro zařízení jídelního koutu v obývacím pokoji, jelikož nabízí také nábytek v identickém designu do tohoto interiéru. Kolekce také v nabídce dílů nabízí daleko větší výběr nábytku než je na fotografii a tak třeba můžete pořídit větší jídelní stůl, nebo stůl ve tvaru čtverce. Můžete také do jídelny dodat vitrínu, nebo pořídit menší komodu. Váš výběr nábytku také samozřejmě ovlivní celkovou pořizovací cenu.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a praktické využití designu. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 45 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Minimální odběr jídelních židlí 2 kusy. Doprava zdarma.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Související zboží

Jídelní stůl Malone čtvercový

Jídelní stůl Malone čtvercový

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
12 029 Kč
Jídelní židle Malone

Jídelní židle Malone

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
2 651 Kč
Vitrína Malone

Vitrína Malone

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
9 191 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu