Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský regál z masívu Pino grey

Výrobce: Vipack
Kód: VP0093-2020
  • regál ze dřeva borovice k dětským postelím Pino
  • povrchová úprava vodou ředitelným lakem ve třech vrstvách
  • kvalitní dřevo borovice bez kazů a suků
  • trendy světle šedý odstín
nedostupné
8 336 Kč

Parametry produktu

Výška: 72 cm
Šířka: 85,5 cm
Hloubka: 43,3 cm
Hmotnost: 23 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: světle šedá
Materiál: mdf deska, dřevo borovice
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců

Regál z masívu pro kompletní vybavení dětského pokoje z masívu v trendy šedém provedení

Belgický výrobce v kolekci Pinodětské postele ze dřeva borovice, v trendy šedém provedení, představuje několik desítek typů designů. Klasické dětské postele, multifunkční postele a celou řadu také patrových postelí. A k této široké nabídce dětských postelí, samozřejmě nabízí pro kompletní vybavení interiéru dětského pokoje i další komponenty nábytku. Komoda, police či jako nyní jednoduchý regál na knížky či u menších dětí spíše hračky.

Světle šedý odstín pro nábytek z masívu je rozhodně netradiční, ale přesně tento odstín je v posledních letech velmi populární a oblíbený pro zařízení pokoje dětí. Dřevo borovice je kvalitní, tloušťka desek až do 3,5 cm, dřevo je řádně vysušené a bez kazů. Povrchová úprava světle šedým lakem až ve třech vrstvách, díky čemu je povrch odolný vůči mechanickému poškození. Regál, který vám právě nyní nabízíme, je vhodný i pro umístění třeba pod lůžko, jak představujeme na ilustračních fotografiích.

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.


Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu