0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský regál z masivu Forest 36-2209-FO-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00180-2015
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Regál: 87x169x42
Dvířka: z látky
692 Kč

Parametry produktu

Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský regál z masivu s látkovou dekorací

Velmi netradiční řešení nábytku do dětského pokoje nabízí tento regál. Můžete zvolit místo dvířek dekorační látku, máte však možnost pořídit také plná dvířka a třetí alternativou je, že regál necháte otevřený. Tedy nemusíte pořizovat ani dvířka, ani látku. Regál nabízí police a dva šuplíky, dřevo borovice s kombinací s mdf deskou je v oblíbeném bílém provedení. Kolekce dětského nábytku z masivu a dekorací Forest je určena pro vybavení interiéru dětského pokoje holky. V nabídce dánského výrobce nechybí ani řešení pro vybavení pokoje z masivu kluků. Široký výběr nábytku a dekorací dává možnost na zcela nový způsob zařizování interiérů dětí.

 

Dánský výrobce kromě flexibilního výběru klade velký důraz na kvalitu a také proto vám nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Materiálem pro výrobu je dřevo borovice v kombinaci s mdf deskou, bílý nátěr vodou ředitelný. Dodání regálu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu, řešení pro holky

Jak příjemně regál zapadá do interiéru holčičího pokoje zařízeného kolekcí Forest představujeme na doplňujících fotografiích. Vybírat můžete z několika designů dětských postelí, od klasických dětských postelí po patrové postele z masivu. Vše, včetně dětských dekorací spojuje jeden motiv rozkvetlé louky. Dětský nábytek je vždy bílý a dětské dekorace v dívčích odstínech.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.