0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský regál z masivu Aeroplane 36-4959-AP-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00133-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Regál: 87x169x42
Dvířka: z látky
692 Kč

Parametry produktu

Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský regál z masivu v několika podobách

Na ilustrační fotografii uvádíme netradiční řešení horní části regálu z masivu pomocí dekorační látky, ale jsou zde ještě další varianty na výběr. Můžete regál pořídit bez dekorační látky a budete mít vlastně otevřenou knihovnu, nebo můžete dokonce regál pořídit s dvířky a máte tak vlastně zavřenou šatní skříň s policemi. Pokud chcete vybavit celý dětský pokoj z masivu v jednotném designu, určitě doporučujeme další dekorace v modrém odstínu, které vše dokonale sladí. V kolekci najdete i velký výběr patrových postelí pro kluka a klasických dětských postelí, nechybí komody ani psací stoly. Interiéry dětských pokojů či jejich návrhy pro vaši inspiraci jsou opravdu velmi netradiční.

 

Nabídka dánského výrobce to je zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů vašich dětí. Dánský výrobce klade důraz na vysokou kvalitu, materiál pro výrobu regálu je dřevo borovice v bílém vodou ředitelném nátěru s kombinací mdf desky. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj pro kluka masivním nábytkem

Jak příjemně regál zapadá do interiéru klučičího pokoje zařízeného kolekcí Aeroplane představujeme na doplňujících fotografiích. Sestavit lze interiér pro malé dítě, ale i pro školáky či studenty. Velmi se nám také líbí variabilita nábytku, každou vyvýšenou postel můžete v pozdějším věku dítěte demontovat a získat klasické nízké lůžko. Vše, včetně dětských dekorací spojuje jeden motiv vesmíru. Dětský nábytek z masivu je vždy bílý a dětské dekorace modro zelené.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský regál z masivu Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Dětský regál z masivu Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 12 135 Kč
Dětský regál z masivu Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Dětský regál z masivu Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 12 135 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.